طرح های تشویقی

(از 25 اردیبهشت 1392)

خدمات و طرح های تشویقی ویژه مشترکین جدید:

 

جشنواره نوروزی شبکه ارتباطات بلوط - 1393.12.28

مشترکین گرامی،

شبکه ارتباطات بلوط در نظر دارد طبق سنت پیشین به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز، برای قدردانی از شما مشترکین عزیز جشنواره برگزار می نماید ، این جشنواره از تاریخ 28اسفند ماه سال 1393 لغایت 13 فروردین ماه 1394 برگزار می شود.

هدیه نوروزی مشترکین شبکه ارتباطات بلوط

هدیه مشترکین فعلی :

شرکت شبکه ارتباطات بلوط برای کلیه مشترکین فعلی برای سرویس نامحدود 7 روز از همان سرویس هدیه در نظر گرفته است وبرای سرویس های محدود family از اول فروردین 94 لغایت 13 فروردین از ساعت 7:00 صبح الی 13:00 هزینه سرویس نیم بها و برای سایر سرویس های محدود 2 گیگابایت حجم اضافی به عنوان هدیه در نظر گرفته شده است که به صورت اتوماتیک در تاریخ اول فروردین 93به سرویس شان اضافه خواهد شد.

هدیه مشترکین جدید :

شرکت شبکه ارتباطات بلوط برای مشتریانی که برای اولین بار ثبت اشتراک کرده و خدمات اینترنت پرسرعت خریداری می کنند هدایای ویژه ای در نظر گرفته است.

برای کلیه مشترکین جدید، برای سرویس های محدود برابر حجم سرویس انتخابی (حجم سرویس انتخابی 2 برابر اعمال می گردد)، هدیه داده می شود. همپنین برای سرویس های نامحدود 30 روز از همان سرویس هدیه در نظر گرفته است که به صورت اتوماتیک به سرویس شان اضافه خواهد شد.

  این جشنواره از تاریخ 28اسفند ماه سال 1392 لغایت 13 فروردین ماه 1393 برگزار می شود.

 

با آرزوی سالی خوش و میمون، شبکه ارتباطات بلوط

 

 

  قـــرعــه کـشــی مــاهـیــانــه

 

    شبکه ارتباطات بلوط به منظور تقدیر و تشکر از مشترکین خود در نظر دارد که هر ماه به قید قرعه به 3 نفر از کسانی که

 

سرویس اینترنت خود را شارژ می نمایند همان سرویس را بطور یـکـمــاهـه رایگــان به مشتــرک اهدا نمایــد .

 

 

 

 

 

21 مهر 1393  :

 

جشنواره پائیز شبکه ارتباطات بلوط

 

اینترنت ویژه دانشجویان و دانش آموزان:

 

    شبکه ارتباطات بلوط به مناسبت بازگشایی مدارس و دانشگاه ها از 21 مهر تا پایان آبان ماه اقدام به برگزاری جشنواره ای به شرح زیر می نماید:

 

اینترنت با سرعت 6.0mbps با حجم اولیه 22G گیگابایت با9 ماه اشتراک بدون هزینه نصب وراه اندازی: فقط 79,000 تومان

برای ثبت نام کلیک کنید.

 

روزهای جمعه حجم سرویس family نیم بها محاسبه می شود - 1392.12.14 

 

 
 در راستای جلب رضایت مشترکین  حجم سرویسهای family از ساعت 1 نیمه شب الی 7 صبح به صورت رایگان در تمامی روزهای هفته و در روزهای جمعه از ساعت 7 صبح الی 13 به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد.

 

شبکه ارتباطات بلوط

 

 سه بسته ویژه اینترنت هر کدام با 4 انتخاب متمایز !

بسته 1:اینترنت با سرعت 4.5Mbps با حجم اولیه 8 گیگابایت با8 ماه اشتراک( 6 ما اشتراک + 2ماه اشتراک رایگان) بدون هزینه نصب وراه اندازی به همراه مودم معمولی ویا ( لاینس یک ساله آنتی ویروس بیت دفندر، یا سرویس اینترنت رایگان دوقولو ویا حجم اضافی معادل بسته که در مجموع با 16 گیگابایت حجم اولیه) فقط 99,000 تومان .

بسته 2:اینترنت با سرعت 4.5Mbps با حجم اولیه 12 گیگابایت با15 ماه اشتراک( 12 ما اشتراک + 3ماه اشتراک رایگان) بدون هزینه نصب وراه اندازی به همراه مودم بی سیم تک پورت  ویا ( پک سه کاربره یک ساله آنتی ویروس بیت دفندر، یا سرویس اینترنت رایگان دوقولو ویا حجم اضافی معادل بسته که در مجموع با 24 گیگابایت حجم اولیه) فقط 155,000 تومان .

بسته 3:اینترنت با سرعت 6.0Mbps با حجم اولیه 30 گیگابایت با8 ماه اشتراک( 6 ما اشتراک + 2ماه اشتراک رایگان) بدون هزینه نصب وراه اندازی به همراه مودم بی سیم چهار پورت ویا ( پک سه کاربره یک ساله آنتی ویروس بیت دفندر، یا سرویس اینترنت رایگان دوقولو ویا حجم اضافی معادل بسته که در مجموع با 60 گیگابایت حجم اولیه) فقط 270,000 تومان.

 • این یسته ها سرویس اینترنت رایگان شبانه ندارند.

         

19 مرداد 1392  :

اینترنت پرسرعت دوقلو !!

مشترک گرامی،

 با استفاده از این طرح، یک سرویس خرید می کنید و یک سرویس رایگان هدیه می گیرید! بدون هیچگونه هزینه ای حتی هزینه ی راه اندازی.(فقط برای سرویس های اصلی و طرح های ویژه را شامل نمی شود)

سرویس دوم که کاملاً رایگان می باشد، 1.5 گیگابایت ترافیک داشته و سه ماهه است و پهنای باند آن معادل پهنای باند سرویس خریداری شده ی اول می باشد.

به عنوان مثال اگر سرویس خریداری شده، شش ماه ی 1.5Mps با 12 گیگ ترافیک باشد، سرویس رایگان سه ماهه، 1.5Mbps با 1.5 گیگ ترافیک اولیه خواهد بود.

برای این منظور فرم مربوط به فعال سازی  برای سرویس رایگان   پر گردد.  ***فرم فعال سازی سرویس دوم***

درصورت داشتن هرگونه سوال با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

 

 جشنواره رمضان شبکه ارتباطات بلوط

 فرصت استثنایی
باخرید هر کدام از سرویس ها 50% حجم اضافی دریافت نمایید

 هدایای شبکه ارتباطات بلوط در جشنواره رمضان

مشترک گرامی،

  خرسندیم به اطلاع برسانیم که به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان شرکت شبکه ارتباطات بلوط جشنواره‌ای را با  شرایط ویژه برای مشتریان برگزار می‌کند که شرایط استثنایی را برای خرید سرویس­‌های اینترنت پرسرعت فراهم آورده است ، برای سرویس های محدود که باخرید و یا تمدید هر کدام از سرویس ها 50% حجم اضافی دریافت نمایید ، که قابل انتقال به دوره های بعدی خواهدبود ( به عنوان مثال: چنانچه مشترک سرویس bcn-family با سرعت 1.5 سه ماهه باحجم 9گیگابایت خریداری نماید 4.5 گیگابایت به عنوان هدیه حجم اضافی دریافت می کند، که مجموع حجم سرویس دریافتی 13.5 گیگابایت می شود   :  9+4.5=13.5GIG ) و برای سرویس های نامحدود سه ماهه30 روز ، شش ماهه 60 روز و یکساله 90 روز اعتبار هدیه دریافت نمایند .

افزون بر این، چنانچه مشتریان در بازه‌ی زمانی جشنواره ، بسته به نوع سرویسی که خریداری می­‌کنند، در صورت خرید مودم از تخفیف بین 10 تا 50درصدی هزینه مودم برخوردار خواهند شد.

 

 خدمات و طرح های تشویقی ویژه مشترکین  فعلی: (آنلاین)

*** در صورت نیاز به ترافیک اضافی  در طول دوره  با خرید هر میزان گیگ اضافه 20% گیگ هدیه اعطاء می گردد.

*** درطول دوره سرویس می توانند از هدایای شرکت که به صورت حجم اضافی از نیم گیگابایت تا 2 گیگابایت که به اعتبار ذخیره مشترک واریز می شود وقابل انتقال به دوره  .سرویس بهرمند شوند بعد، در صورت تمدید   
 

 

 

 

 

Wireless

تعرفه خدمات | بخش کاربران

مدارک مورد نیاز | نقشه منطقه پوشش

درخواست امکان سنجی  Wireless

سفارش آنلاین سرویس Wireless 

تمدید آنلاين سرویس Wireless

تغییر سرویسWireless

-----------------------------------------

فیبر نوری


خدمات و راهکارها

تجهیزات شبکه

میزبانی وب و ثبت دامنه

پهنای باند اختصاصی | بیسیم WireLess

شبکه اختصاصی VPN

تلفن بین المللPLC  | VOIP

خدمات ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها

 آنتی ویروس

 فیبر نوری