رسیدگی به شکایات

 

 

از آنجائیکه رضایت کاربران یکی از اهداف مهم شبکه ارتباطات بلوط است، لذا مدیریت شرکت در نظر دارد تا با بهره گیری از نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان به یکی از روشهای زیر، کیفیت خدمات شرکت را در راستای افزایش رضایتمندی شما ارتقاء دهد:
 
1- تماس تلفنی با شماره ۳۳۷۸۹۰۰: شما می توانید در هر لحظه از ساعات شبانه روز از طریق تماس با شماره ۳۳۷۸۹۰۰ نسبت به طرح نظر یا انتقادات خود اقدام فرمائید. کارشناسان ما حداکثر ظرف 72 ساعت نسبت به تماس با شما اقدام خواهند کرد. لذا خواهشمند است نام، نام خانوادگی، نوع خدمات مورد استفاده و در صورت استفاده از خدمات ADSL2+ در تبریز و شهرستان، شماره ADSL خود را اعلام نمائید.
 
2- ارسال E-Mail: در صورتیکه تمایل به طرح نظرات و انتقادات خود از طریق ارسال پست الکترونیک دارید، می توانید نظرات خود را به آدرس آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید. شما می توانید مستندات خود را به نامه پیوست نمایید تا کارشناسان ما حداکثر ظرف 72 ساعت با شما تماس گرفته و یا به ارسال جواب اقدام نمایند.
 
3- بخش کاربران(توصیه) : شما می توانید در هر لحظه از ساعات شبانه روز از طریق پنل کاربری خود با ورود به پشتیبانی نسبت به طرح نظرات یا انتقادات یا ثبت شکایت خود اقدام فرمائید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن رسیدگی خواهند کرد.***
 
 
4- پیام فوری: لطفا مشخصات خود را وارد کرده، و برای ما انتقادات، پیشنهادات، شکایات و نظرات خود را بیان کنید. پس از وارد کردن پیام خود، برای شما یک کد رهگیری صادر می شود که از طریق آن می توانید در قسمت ”پیگیری شکایات“ این موارد را پیگیری کنید. در کمتر از دو هفته به این موارد رسیدگی خواهد شد.
 
 
***ارتباط با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی :‌ www.cra.ir
 
 

پیگیری رسیدگی به شکایات


کد رهگیری رسیدگی به شکایات :

Wireless

تعرفه خدمات | بخش کاربران

مدارک مورد نیاز | نقشه منطقه پوشش

درخواست امکان سنجی  Wireless

سفارش آنلاین سرویس Wireless 

تمدید آنلاين سرویس Wireless

تغییر سرویسWireless

-----------------------------------------

فیبر نوری


خدمات و راهکارها

تجهیزات شبکه

میزبانی وب و ثبت دامنه

پهنای باند اختصاصی | بیسیم WireLess

شبکه اختصاصی VPN

تلفن بین المللPLC  | VOIP

خدمات ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها

 آنتی ویروس

 فیبر نوری